DZNP
Dygas Zyder Przewłocki
Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p.

ul. Masarska 9/25
31-534 Kraków
kancelaria@dznp.pl

telefon: +48 12 311 55 12
fax: +48 12 311 55 12


DZNP - Piotr Przewłocki, radca prawny

Piotr Przewłocki
radca prawny

spółki, inwestycje i przekształcenia kapitałowe, inwestycje budowlane,
umowy w obrocie gospodarczym,
własność intelektualna, prawo medyczne, spory sądowe

pobierz vcard
pprzewlocki@dznp.pl


Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UJ oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego UJ.

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2001 roku, początkowo w banku (posiada tytuł dyplomowanego pracownika banku wg standardów ZBP), a przez następne 7 lat w jednej z największych krakowskich kancelarii prawniczych, w której zajmował się obsługą kluczowych klientów. Specjalizuje się głównie w prawie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa kontraktowego oraz prawa spółek, w tym przejęć, połączeń, podziałów i przekształceń, prowadząc także bieżącą obsługę obrotu gospodarczego. Zajmował się również sprawami z zakresu ochrony dóbr osobistych (w tym m.in. znanych sportowców) i własności intelektualnej oraz opieki zdrowotnej. Posiada znaczące doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, sporów sądowych oraz procesów reprywatyzacyjnych. Doradzał m.in. klientom z branż: medialnej, medycznej, architektoniczno-budowlanej, petrochemicznej i lotniczej.

Posiada potwierdzone państwowym egzaminem uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Włada językiem angielskim oraz niemieckim.

powrót do listy partnerów

OK, zamknijStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.