DZNP
Dygas Zyder Przewłocki
Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p.

ul. Masarska 9/25
31-534 Kraków
kancelaria@dznp.pl

telefon: +48 12 311 55 12
fax: +48 12 311 55 12


DZNP - Karolina Zyder, adwokat

Karolina Zyder
adwokat

spółki, umowy w obrocie gospodarczym, inwestycje kapitałowe i nieruchomościowe,
własność intelektualna,
ochrona dóbr osobistych,
czyny nieuczciwej konkurencji

pobierz vcard
kzyder@dznp.pl


Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną przez Ośrodek Praw Obcych UJ oraz The Catholic Uniwersity of America - Columbus School of Law. Jest również absolwentką interdyscyplinarnych kursów obejmujących zagadnienia prawne, społeczne, polityczne i kulturalne w Katedrze Amerykanistyki UJ oraz uczestniczką studiów podyplomowych z zakresu filozofii na Wydziale Filozoficznym UJ.

Członek Izby Adwokackiej w Krakowie od 2006 roku.

Zanim w 2010 roku zdecydowała się założyć spółkę DZNP Dygas Zyder Przewłocki - Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. przez ponad 7 lat współpracowała z cenionymi kancelariami adwokackimi w Krakowie. Jej zainteresowania zawodowe obejmują prawo gospodarcze i handlowe oraz prawo kontraktowe i prawo cywilne. Istotne miejsce w jej praktyce zawodowej zajmuje obsługa spółek osobowych i kapitałowych oraz doradztwo w umowach w obrocie gospodarczym, w tym umowach związanych z procesem inwestycyjnym oraz obrotem nieruchomościami. Jej doświadczenie obejmuje także sprawy z zakresu ochrony dóbr osobistych oraz prawa własności intelektualnej, czynów nieuczciwej konkurencji.

Włada językiem angielskim oraz niemieckim.

powrót do listy partnerów

OK, zamknijStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.